در حال بارگذاری ...
  • با اعلام نتایج داوری بیست و نهمین جشنواره تئاتر استانی  سیستان و بلوچستان

    «خون بس» و «خواب زدگی» به جشنواره فجر معرفی شدند

    بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان سیستان و بلوچستان ۲۵ آبان ماه به ایستگاه پایانی رسید.

    به گزارش تئاتر سیستان و بلوچستان، آیین اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان سیستان و بلوچستان 25 آبان ماه  با حضور مسئولان و هنرمندان در سالن دانشگاه زابل برگزار شد.

    در این مراسم آرا هیات داوران متشکل از علی عسگر علیزاده مقدم ، امید میر  و  مهدی امیری، به شرح زیر اعلام شد:

     

    بخش کارگردانی :
    رتبه اول : نمایش «خون بس » از ایرانشهر به کارگردانی : نظیر برهانزهی .
    رتبه دوم : نمایش «خواب زدگی» از زاهدان به کارگردانی: رامین رخ فروز .
    رتبه سوم : نمایش «بازی در شب» از زاهدان به کارگردانی: پرویز باقری .


    بخش نویسندگی :
    رتبه اول : نمایشنامه «خواب زدگی» اثر آتوسا ریگی .
    رتبه دوم : نمایشنامه «داغ دیدن» و «خون بس » اثر جمال ناصر بلیده .
    رتبه سوم :  نمایشنامه «بازی در شب» اثر ارسلان محبی .


    بخش نویسندگی ( تقدیر)
    تقدیر از نمایشنامه «هر بار که نفس میکشم» اثر صفورا طاهری  به خاطر مسئله خشکسالی و مهاجرت و وضعیت اقتصادی مردمان سیستان


    بخش بازیگری مرد :
    مقام اول : سعید سارانی برای بازی در نمایش «بازی در شب»
    مقام دوم : نصیر برهانزهی برای بازی در نمایش «خون بس»
    مقام سوم : محمد علی کیخا برای بازی در نمایش «بازی در شب » و مهدی صدیقی برای بازی در نمایش «خواب زدگی »

     تقدیر

    رضا زهکن برای بازی در نمایش «گنداب »
    علی اصغر انصافجو  برای بازی در نمایش «گنداب »
    سعید بادینی برای بازی در نمایش «گنداب »
    و هنرمند نوجوان  امیر عدنان میشی برای بازی در نمایش «بازی در شب»

     

    بخش بازیگری زن :
    مقام اول : نرگس محمودی  برای بازی در نمایش «داغ دیدن»
    مقام دوم : محدثه مهرپویان  برای بازی در نمایش «بازی در شب » و طیبه خلیقی  برای بازی در نمایش «آلگ»
    مقام سوم : فرخنده اولیایی برای بازی در نمایش «خون بس»

    تقدیر

     زینب سلمان  برای بازی در نمایش «هربار که نفس می کشم»
    مینا دلیری  برای بازی در نمایش « 45 دقیقه مانده به اعدام»


    بخش طراحی صحنه :

    مقام اول : معین نجاری  برای نمایش «خواب زدگی »
    مقام دوم : حبیب شهلی بر و سعید ریگی برای نمایش «خون بس»


    بخش موسیقی :

     جمال حیدری ، درمحمد درزاده  وعیسی بلوچ  برای نمایش «داغ دیدن »


    بخش بروشور :

    مقام اول : ایمان ابراهیمی  برای نمایش «آلگ»
    مقام دوم : نیلوفر غلامپور شهری  برای نمایش «هربار که نفس می کشم»
    مقام سوم: سعیده سعادت و محبوبه  میر صادق برای نمایش «رسن آخر»

     

    نمایش‌های  برگزیده:

    نمایش «خون بس»  به کارگردانی نظیر برهانزهی  از شهرستان  ایرانشهر
    نمایش «خواب زدگی» به کارگردانی رامین رخ فروزاز شهر زاهدان

     

     

     

     




    نظرات کاربران