در حال بارگذاری ...
 • علی سلمان نژاد عنوان کرد

  افتتاحیه اجراهای عموم تئاتر زاهدان به اجرای پنجم رسید

  افتتاحیه اجراهای عموم تئاتر به اجرای پنجم رسید رئیس انجمن هنرهای نمایشی سیستان و بلوچستان گفت: افتتاحیه اجراهای تئاتر سیستان و بلوچستان به اجرای پنجم رسید.

   رئیس انجمن هنرهای نمایشی سیستان و بلوچستان  گفت: افتتاحیه اجراهای تئاتر سیستان و بلوچستان به اجرای پنجم رسید.
  به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان علیرضا سلمان نژاد افزود: مراسم افتتاحیه اجراهای تئاتر در سیستان و بلوچستان چندی پیش برگزار و در افتتاحیه آن نمایش دن کامیلو به نویسندگی کوروش نریمان، کارگردانی مجتبی رضایی و با بازی هنرمندانی همچون علی اصغر انصاف جو، علیرضا سلمان نژاد، رضا خداداد بیکی، عاطفه سندگل، سیامک سالاری و نگین قاسم زاده به روی صحنه رفت.
  وی ادامه داد: در ادامه اجراهای عموم تئاتر پس از دن کامیلو، نمایش نقل هشتم که از نوشته های پروانه افشاری پور است با گذراندن مراحل آماده سازی خود به کارگردانی احمد گل بیگی با بازی طیبه خلیقی، احمد گل بیگی، سعید بادینی، امین نوروزی، حسام باقریان و فرناز فریفته از 12 لغایت 21 بهمن ماه سال جاری به روی صحنه رفت که مورد استقبال هم استانی ها نیز قرار گرفت.
  سلمان نژاد ادامه داد: پس از اتمام اجراهای عموم نمایش نقل هشتم با فرارسیدن ایام فاطمیه تمرین های آماده سازی نمایش خورشید و خاکستر که از نوشته های قدرت الله فتحی است با کارگردانی حمیدرضا سلیمانی راد و بازیگری آناهیتا ریسباف، رامین رخ فروز و سروناز سلیمانی راد در شهرستان زاهدان آغاز شد.
  وی اذعان کرد: این نمایش پس از اتمام تمرین ها در ایام دهه فاطمیه به مدت یک شب در شهرستان زابل پس از آن یک شب در شهرستان ایرانشهر و سرانجام به مدت پنج شب در شهرستان زاهدان به روی صحنه رفت.
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی سیستان و بلوچستان گفت: در لیست ادامه اجراهای عمومی تئاتر نمایش کسوف به کارگردانی روح الله کیخاشهری  و بازیگری ندا حبیبی، رو ح الله کیخا شهری و سایروس داوودی قرار داشت که پس از اتمام تمرین های آماده سازی این نمایش نیز از 16 اسفند ماه سال جاری به روی صحنه رفته و اجراهای آن تا 25 اسفند ماه نیز ادامه خواهد داشت.
  علیرضا سلمان نژاد در پایان افزود: هم استانی ها می تواند با حضور در سالن های تئاتر در سراسر استان هنرمندان را حمایت و آنان را در آماده سازی نمایش های بهتر دلگرم و تشویق کنند که این مقوله نیز خود می تواند باعث رونق بیش از پیش تئاتر در استان شود.
  لازم به ذکر است نمایش کسوف تا 25 اسفند ماه 96 در سالن تئاتر شهر زاهدان واقع در خیابان برفی، برفی 19 و یا خیابان دانشجو، انتهای دانشجو 34 به روی صحنه خواهد رفت.
  نظرات کاربران