در حال بارگذاری ...
دیدار پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر سیستان و بلوچستان با نماینده مجلس شورای اسلامی

جامعه به هنر نیاز دارد و مسئولین استان باید به کار هنرمندان بها بدهند و از هنر فاخر حمایت کنند.

فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در جمع هنرمندان تئاتر استان با بیان اینکه جامعه به هنر نیاز دارد از مسئولین استان خواست تا از هنر فاخر حمایت کنند.

چندی قبل به دعوت مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان، فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در جمع پیشکسوتان و هنرمندان تئاتر حضور یافته و ضمن بازدید از پلاتوی شهر زاهدان به تماشای تئاتر ژنرال نشست.

فداحسین مالکی در این دیدار با بیان اینکه جامعه به هنر نیاز دارد افزود مسئولین استان باید به کار هنرمندان بها بدهند و از هنر فاخر حمایت کنند. وی گفت: مطالبات هنرمندان قابل پیگیری است و با کمک انجمن هنرهای نمایشی استان این درخواست ها را مطالبه خواهیم کرد.

در ابتدای این نشست نیز مجتبی رضایی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این انجمن پرداخت و سپس هنرمندان حاضر نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.
مطالب مرتبط

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

باتوجه به شیوع بیماری کرونا هیئت داوران برای تماشای آثار به شهرستان ها می‌روند
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

باتوجه به شیوع بیماری کرونا هیئت داوران برای تماشای آثار به شهرستان ها می‌روند

از مجموع آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره تعداد 9 اثر به جشنواره راه پیدا کردند که به ترتیب دو اثر از شهرستان زابل، پنج اثر از شهرستان زاهدان، یک اثر از شهرستان سراوان و یک اثر از شهرستان کنارک می باشند.

|

نظرات کاربران