در حال بارگذاری ...
با کارگردانی مهرداد درگی

«گل هایی برای هیتلر» در پلاتوی تئاترشهر زاهدان به صحنه رفت

«گل هایی برای هیتلر» با رعایت پروتکل های بهداشتی در پلاتوی تئاترشهر زاهدان به صورت آنلاین از شبکه فراهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، برای عموم پخش شد.

به گزارش تئاتر استان سیستان و بلوچستان ، مجتبی رضایی رئیس هنرهای نمایشی استان، از اجرای عموم نمایش «گل هایی برای هیتلر» خبر داد.این نمایش به نویسندگی مهرداد درگی و مرتضی مودی و به کارگردانی مهرداد درگی از ۱۰ تا ۱۸ آبان ماه در پلاتوی تئاترشهر زاهدان با رعایت پروتکل های بهداشتی به روی صحنه رفته است و از شبکه فراهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، برای عموم پخش شد.

مرتضی مودی ، ندا حبیبی ، ایمان مؤذنی ، دریا مؤذنی  و رضا زهکن بازیگران این نمایش را تشکیل می دهند.

عوامل دیگر این نمایش عبارتند از مهدی تقی زاده ؛ مشاور کارگردان ، صادق فروغی ؛ ترانه سرا ،  محمد قادری ؛ مدیر برنامه ریزی ، محمد قادری ؛ دستیار کارگردان ،  الناز ابراهیمی ؛ منشی صحنه ،  حسین برازنده ؛ طراح نور ، روح الله کیخا شهری ؛ مجری نور ، مهرداد درگی ؛ طراح صحنه ، محمد قادری ؛ مدیر صحنه ، زهرا نمرودی و عباس برازنده ؛ مجری صحنه ، غزل میر ؛ موسیقی ، الناز ابراهیمی ؛ عکاس ،  فاطمه ارباب ؛ طراح لباس ، اسماعیل گلستان فرد ؛ دوخت لباس ، دریا مؤذنی ؛ طراح پوستر .

آدولف هیتلر پس از شکست در جنگ جهانی دوم، با شلیک گلوله ای خودکشی میکند. بعد از مرگ متوجه میشود در برزخ است. او برای رهایی از آنجا، باید از نماینده های انسانهایی که بخاطر او، حق زندگی از آنها دریغ شده است، طلب آمرزش کند. هر یک از آنها زخمی که دارند را به آدولف میدهند و روح و روان او به مرور آسیب می بیند.  نهایتا آدولف خسته و درمانده، مصائب بدی هایی که انجام داده را می پذیرد و به درگاه مسیح می نشیند تا نامه اعمالش در جهان جسمانی را بگیرد

 
نظرات کاربران